Testos ucuz bayan azdırıcı damla

Azdırıcı damlalar
Testos drops ucuz bayan azdırıcı damla
Ürün Fiyatı : 45 TL      

Ürün Açıklaması HEMEN SİPARİŞ VER

Testos drops ucuz bayan azdırıcı damla içeriği %100 bitkisel içeriklerden üretilmiş bir bayan azdırıcı damladır. testos damla ile cinsel isteksizlik çeken partnerlerinizi yenileyebilmeniz artık çok kolay…

Testos azdırıcı damla amerikada satış rekorları kırmış ülkemizdede yoğun olarak satışı yapılmaktadır. Testos damlayı tüm içeceklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Testos damlayı partnerinizin içeceğine haberli yada habersiz olarak 8 ile 10 damla arası damlattıktan sonra yaklaşık bir yarım saat sonra etkisini göstermektedir. Testos damla %100 garantili bir azdırıcı damladır.

Cinsel isteksizlik son zamanların en çok problemi haline gelmiştir. Bu problemi yenmek sizin elinizde Testos ucuz ve uygun olarak kampanyalı şekilde kısa süreliğine 45 tlye satışa sunmaktayız. Testos damla kullanan müşterilerimizin hepsi memnun kalmıştır. Sizde ucuz ve kampanyalı olarak satışını yapmış olduğumuz testos bayan azdırıcı damlayı sipariş verin pişman olmayın.

-
KAPIDA ÖDEME SİPARİŞ FORMU

 

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.